HerenDames
vrije slagvrije slag
250mseriesminj3Inschrijflijst......... 250mseriesminm3Inschrijflijst.........
500mseriesminj6Inschrijflijst......... 500mseriesminj6Inschrijflijst.........
1000mseriesJun 4-Inschrijflijst......... 1000mseriesjunmInschrijflijst.........
1000mseriesMastersInschrijflijst......... 1000mseriesMastersInschrijflijst.........
2500mseriesvsh/j.................. 2500mseriesvsd/jInschrijflijst.........
5000mseriesvsh/jInschrijflijst......... 5000mseriesvsd/jInschrijflijst.........
 
schoolslagschoolslag
250mseriesminj3Inschrijflijst......... 250mseriesminm3Inschrijflijst.........
500mseriesminj6Inschrijflijst......... 500mseriesminj6Inschrijflijst.........
500mseriesJun 4-Inschrijflijst......... 500mseriesjunmInschrijflijst.........
1000mseriesMastersInschrijflijst......... 1000mseriesMastersInschrijflijst.........
2500mseriesssh/jInschrijflijst......... 2500mseriesssd/jInschrijflijst.........
 
Andere programmanrs.
3.Alle1000m vrije slagseries10:40Prestatietocht Inschrijflijst.........
4.Alle250m vrije slagseries10:45Prestatietocht Inschrijflijst.........
17.Alle2500m vrije slagseries13:25Mix Senioren OpenInschrijflijst.........
26.Alle3x500 ploegenraceseries15:15Mix Senioren OpenInschrijflijst.........
1 - Lange Afstandzwemwedstrijd Sluis - 3-7-2016 - 10:30
1.Heren5000m vrije slagseries10:30Heren Senioren OpenInschrijflijst.........
2.Dames5000m vrije slagseries10:35Dames Senioren OpenInschrijflijst.........
3.Alle1000m vrije slagseries10:40Prestatietocht Inschrijflijst.........
4.Alle250m vrije slagseries10:45Prestatietocht Inschrijflijst.........
5.Heren2500m schoolslagseries11:15Heren Senioren OpenInschrijflijst.........
6.Dames2500m schoolslagseries11:20Dames Senioren OpenInschrijflijst.........
7.Heren1000m vrije slagseries11:55Masters HerenInschrijflijst.........
8.Dames1000m vrije slagseries12:00Masters DamesInschrijflijst.........
9.Jongens500m schoolslagseries12:25Jongens Junioren 4 en laterInschrijflijst.........
10.Meisjes500m schoolslagseries12:30Meisjes Junioren 3 en laterInschrijflijst.........
11.Jongens500m vrije slagseries12:45Jongens Minioren 6 en laterInschrijflijst.........
12.Meisjes500m vrije slagseries12:50Meisjes Minioren 5 en laterInschrijflijst.........
13.Jongens250m schoolslagseries13:00Jongens Minioren 3 en laterInschrijflijst.........
14.Meisjes250m schoolslagseries13:05Meisjes Minoren 3 en laterInschrijflijst.........
15.Heren2500m vrije slagseries13:15Heren Senioren OpenInschrijflijst.........
16.Dames2500m vrije slagseries13:20Dames Senioren OpenInschrijflijst.........
17.Alle2500m vrije slagseries13:25Mix Senioren OpenInschrijflijst.........
18.Heren1000m schoolslagseries14:00Masters HerenInschrijflijst.........
19.Dames1000m schoolslagseries14:05Masters DamesInschrijflijst.........
20.Jongens1000m vrije slagseries14:25Jongens Junioren 4 en laterInschrijflijst.........
21.Meisjes1000m vrije slagseries14:30Meisjes Junioren 3 en laterInschrijflijst.........
22.Jongens500m schoolslagseries14:45Jongens Minioren 6 en laterInschrijflijst.........
23.Meisjes500m schoolslagseries14:50Meisjes Minioren 5 en laterInschrijflijst.........
24.Jongens250m vrije slagseries15:05Jongens Minioren 3 en laterInschrijflijst.........
25.Meisjes250m vrije slagseries15:10Meisjes Minoren 3 en laterInschrijflijst.........
26.Alle3x500 ploegenraceseries15:15Mix Senioren OpenInschrijflijst.........
Prijsuitreiking